Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator linii pakującej

Job Talent NV

12 000 brutto / mies.
  • Tessenderlo , Belgia

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:6:00-14:00, 14:00-22:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:tygodniowa
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + dodatek zmianowy + trzynasta pensja + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa linii pakującej (foliarek, etykieciarek, rozlewarek)

  • Ustawianie odpowiednich parametrów (prędkość linii, wibracje, temperatura, ciśnienie próżniowe, ciśnienie gazu)

  • Uzupełnienie surowca, materiałów opakowaniowych i etykiet na linii pakującej

  • Przeprowadzanie kontroli jakości i wypełnianie dokumentów kontroli

  • Formatowanie maszyn w momencie gdy wielkość opakowania na linii produkcyjnej się zmienia

  • Formatowanie etykieciarki

  • Informowanie technika o wszystkich awariach i potrzebnych naprawach na linii produkcyjnej

  • Dbanie o zachowanie czystości na swoim stanowisku pracy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży spożywczej

  • Dobra znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego

  • Chęć pracy na dwie zmiany: od 6:00 do 14:00 lub od 14:00 do 22:00

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie na podstawie belgijskiej umowy: stawka podstawowa od 15.69€ + dodatek zmianowy

  • Bony żywnościowe za każdy przepracowany dzień (w wysokości 6€ za każdy przepracowany dzień)

  • Bonusy: 13stka, pieniądze wakacyjne, kilometrówka, zasiłek rodziny, ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe

  • Płatne święta

  • Zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy

  • Zwrot kosztów za pierwszy przyjazd do Belgii

  • Możliwość wyrabiania nadgodzin, jak i pracy w sobotę

  • Stała opieka polskojęzycznych koordynatorów

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

Etapy rekrutacji
1

CV

2

Rozmowa telefoniczna

3

Nasz klient jest producentem świeżych produktów śródziemnomorskich takich jak oliwki, pesto, antipasti czy tapenady. Firma przede wszystkim stawia na jakość swoich wyrobów kontrolując ją na każdym poziomie. Od ponad 10 lat plasuje się jako jeden z liderów na rynku europejskim.

Przewiń do profilu firmy