Unilever Polska Sp. z o.o.

Operator Linii Pakujących

Unilever Polska Sp. z o.o.O firmie

Józefa Ignacego Kraszewskiego 20

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • zespołowa obsługa linii pakującej kosmetyki

  • utrzymanie w ruchu maszyn i urządzeń liniowych, monitorowanie przebiegu operacji, kontrola jakości zgodnie z obowiązującymi standardami

  • po wdrożeniu przezbrajanie i regulacja maszyn i urządzeń, udział w projektach usprawnieniowych, raportowanie danych produkcyjnych w systemie SAP

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne (preferowany profil mechaniczny, elektroniczny, mechatroniczny, automatyczny) ALBO inne poparte doświadczeniem pracy przy obsłudze maszyn i urządzeń - od doświadczenia uzależniamy propozycję pracy na stanowisku w wyższej kategorii zaszeregowania

  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym obejmującym weekendy (tzw. 4-brygadowego) według stałego grafika

  • umiejętność logicznego myślenia oraz rozwiązywania problemów

  • znajomość obsługi komputera

  • umiejętność współpracy z innymi

  • gotowość do ciągłego uczenia się i podnoszenia kwalifikacji

To oferujemy

  • pracę w nowoczesnej i dobrze zorganizowanej fabryce, z zaawansowanym systemem jakości, zapewniającej najwyższe standardy bezpieczeństwa, ergonomii, organizacji miejsca pracy i warunków socjalnych

  • stabilne zatrudnienie - umowa o pracę bezpośrednio w Unilever - po okresie próbnym

  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa brutto + dodatki za pracę zmianową, premia kwartalna i roczna) rosnące wraz z doświadczeniem pracownika

  • nagrody w programie doceniania pracowników, nagrody w programie zgłaszania pomysłów-usprawnień

  • indywidualna ścieżka kariery oparta o możliwości podnoszenia kwalifikacji – roczne wdrożenie do pracy, szkolenia przygotowujące do pracy, wsparcie doświadczonych pracowników, zdobywanie uprawnień

  • dodatkowy płatny urlop ojcowski

  • dodatkowy płatny urlop wypoczynkowy dla pracowników pracujących w systemie

  • bogata oferta benefitów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • dodatkowy urlop

  • bezpłatny dojazd do/ z pracy na każdą zmianę

Jesteśmy dużym przedsiębiorstwem, tworzymy różnorodne marki i docieramy z naszymi produktami do ludzi na całym świecie. Równolegle dbamy o zrównoważony rozwój naszej firmy, o sukces naszych marek i naszych pracowników. Razem możemy czuć się dobrze w pracy, którą wykonujemy każdego dnia. W Unilever jesteś otoczony przez inspirujących liderów i wspierających współpracowników, dzięki temu realizujesz swój cel, wnosisz świeże pomysły i po prostu jesteś sobą.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje