Logo Pracuj.pl

Operator Linii Pakujących

LEK SAO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa agencyjna
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 10

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn biorących udział w procesie pakowania leków
  • Nadzór i kontrola procesu produkcji
  • Raportowanie do przełożonego
  • Przestrzeganie procedur i instrukcji związanych z wykonywanymi czynnościami

Nasze wymagania

  • Gotowość do pracy z systemami komputerowymi i nowoczesnymi maszynami (oferujemy pełne przeszkolenie)
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Zaangażowanie, chęć rozwoju i ciągłej nauki
  • Doświadczenie w firmach produkcyjnych

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • siłownia w biurze
  • program emerytalny
  • preferencyjne pożyczki
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • wyprawka dla dziecka
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • dodatkowy urlop
  • 300zł/msc na karcie żywieniowej VISA

Novartis Technical Operations jest produkcyjną dywizją Grupy Novartis, będącą światowym liderem w dziedzinie ochrony zdrowia, której misją jest odkrywanie nowych sposobów polepszania i wydłużania życia pacjentów. To organizacja otwarta na generacyjną różnorodność, dająca możliwość zdobycia cennego doświadczenia niezależnie od tego na jakim etapie kariery zawodowej jesteś.

Operator Linii Pakujących, Warszawa