Logo Pracuj.pl

Operator linii produkcyjnej - Asfaltu

GP Papenburg Baustoffe GmbHO firmie

  • Grimmen, Niemcy
    zagranica
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Praca zmianowa:
    nie
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:
    elastyczny grafik
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    tak
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad procesem produkcyjnym (linia do produkcji asfaltu)
  • Dysponowanie surowcami oraz ich zamawianie
  • Pielęgnacja i konserwacja systemu, w tym drobne naprawy i prace konserwacyjne
  • Gromadzenie danych istotnych dla produkcji (Raport: zamknięcie dzienne i miesięczne)

Nasze wymagania

  • Ukończona Szkoła, najlepiej w obszarze produkcji (produkcja asfaltu mile widziana)
  • Wymagana znajomość komputera (obsługa komputera linii produkcyjnej)
  • Prawo jazdy (klasa B), Uprawnienia Ładowarka lub Koparko Ładowarka.
  • Umiejętność pracy w zespole, elastyczność, rzetelność samodzielność oraz odpowiedzialność
  • Znajomość Niemieckiego Komunikatywna, Angielski będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Klarowna struktura organizacyjna, oraz koleżeńska atmosfera w firmie.
  • Zróżnicowaną i odpowiedzialną pracę w firmie rodzinnej
  • Pewną i ciekawą pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem
  • Możliwości szkolenia
  • Zapewniamy mieszkanie bezpłatnie na terenie zakładu pracy
  • Praca od Poniedziałku do Piątku. (Możliwe obsady 3+1, 2+1)
  • Atrakcyjne Wynagrodzenie Stawka Godzinowa 16€ Brutto na Godzinę okres próbny.
  • Urlop 27 dni
  • Dodatki za godziny nadliczbowe

Kontakt

004915168960901 kontakt w języku polskim

0048 512 013 710

GP Papenburg Baustoffe GmbH

GP Günter Papenburg AG jest Przedsiębiorstwem w którego skład wchodzi 60 spółek siostrzanych jako odrębne jednostki biznesowe. W Niemczech Firma zatrudnia około 4000 pracowników, którzy zajmują się Wydobywaniem surowców, produkcja materiałów budowlanych, inżynieria budowlana, budownictwem drogowym i kolejowym, handlem oraz serwisem maszyn budowlanych, spedycja oraz utylizacja odpadów, w tym recyklingiem i składowaniem.

Operator linii produkcyjnej - Asfaltu, Grimmen, Niemcy