Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator Linii Produkcyjnej

  • Baniocha (pow. piaseczyński), mazowieckie
  • Specjalista
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 14.08.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Solutions 4 You Sp. z o.o. to firma specjalizująca się w dostarczaniu rozwiązań z obszaru HR optymalizujących koszty zarządzania zasobami ludzkimi przy zapewnieniu ciągłości funkcjonowania wszystkich procesów.

    Dla naszego Klienta największego producenta opakowań kosmetycznych na świecie poszukujemy:

    Operatora Linii Produkcyjnej
    Miejsce pracy: Baniocha (pow. piaseczyński)

    TWÓJ zakres obowiązków:

    • Utrzymanie ciągłości pracy powierzonej linii produkcyjnej
    • Koordynowanie dostępności materiałów i uzupełnianie surowców na linii produkcyjnej
    • Dbałość o prawidłowe oznakowanie i zapakowanie produktu gotowego
    • Utrzymanie czystości i porządku na stanowisku pracy
    • Wykonywanie powierzonych zadań z zachowaniem standardów najwyższej jakości oraz zasad BHP i p.poż.

    NASZE oczekiwania:

    • Wykształcenie techniczne zawodowe lub średnie
    • Rozwinięte umiejętności techniczne
    • Mile widziane doświadczenie w obsłudze linii produkcyjnej,
    • Obsługa komputera na poziomie podstawowym
    • Zaangażowanie i chęć do pracy
    • Wiedza z zakresu mechaniki i automatyki
    • Dokładność w pracy, rzetelność i zaangażowanie

    Możemy TOBIE zaoferować:

    • Pełne wdrożenie i przeszkolenie do pracy na stanowisku
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na cały etat bezpośrednio z Pracodawcą
    • Pracę w pełnym wymiarze godzin na dwie zmiany w godz. 6.00 - 18.00 i 18.00 - 6.00. (praca w ruchu ciągłym 4 dni pracy, 4 dni wolne - max ok. 14 dni pracy w ciągu miesiąca) przerwa w czasie pracy 45 min
    • Wolne święta tzw. czerwone kartki
    • Dodatek za pracę w nocy 20% od stawki wynagrodzenia Pracownika
    • Wszystkie nadgodziny płatne 100%
    • Prywatną opiekę medyczną
    • Ekwiwalent za pranie wypłacany raz w miesiącu
    • Dofinansowanie do wypoczynku Pracownika
    • Dofinansowanie do wakacji dzieci Pracownika
    • Kartę multisport
    • Bony świąteczne
    • Szkolenia stanowiskowe
    • Zaufanie i szacunek

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Solutions 4 You Sp. z o.o. z siedzibą w Piasecznie przy ul. Poniatowskiego 12D zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Solutions 4 You Sp. z o.o. z siedzibą w Piasecznie przy ul. Poniatowskiego 12D. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.