Logo Pracuj.pl

Operator linii produkcyjnej

MDM NT sp. z o.o.O firmie

  • Bielsko-Biała
    Bielsko-Biała, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • obsługa nowoczesnych maszyn linii produkcyjnej
  • nadzór i bieżąca kontrola podstawowych parametrów jakościowych produktu
  • raportowanie zrealizowanej produkcji
  • przestrzeganie zasad BHP

Nasze wymagania

  • rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • dobra organizacja pracy i umiejętność pracy zespołowej
  • gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym
  • chęć rozwoju i motywacja do pracy
  • znajomość obsługi komputera

To oferujemy

  • stabilność zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie płatne zawsze na czas
  • pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • program emerytalny
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników

Operator linii produkcyjnej, Bielsko-Biała