Logo Pracuj.pl

Operator Linii Produkcyjnej

Epicom sp. z o.o.O firmie

  • Bogumiłów (pow. bełchatowski)
    Bogumiłów (pow. bełchatowski), łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn produkcyjnych typu GAMBINI, TMC, AMOTEK,
  • Realizacja planu produkcji,
  • Nadzór na poprawnym przebiegiem procesu,
  • Wykonywanie drobnych prac serwisowych,
  • Kontrola jakości produktów.

Nasze wymagania

  • Rok doświadczenia w pracy na produkcji,
  • Praktyczna wiedza i chęć dalszego rozwoju,
  • Mile widziane uprawnienia na obsługę suwnic,
  • Praca w systemie równoważnym zmiany po 12godz,
  • Zdolności manualne,
  • Szybkość działania oraz chęć nauki i rozwoju,
  • Dyspozycyjność, dokładność, sumienność i terminowość.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Perspektywy rozwoju oraz awansu w ramach struktur firmy,
  • Stałe wynagrodzenie plus system premiowy uzależniony od wyników pracy,
  • Bogaty pakiet dodatków motywacyjnych do pensji (premia miesięczna, premia absencyjna, dodatek urlopowy, bony świąteczne, nagrody uznaniowe, dopłata do grupowego ubezpieczenia na życie).

Firma Epicom Sp. z o.o. istnieje na rynku od 2006 roku, zajmuje się produkcją i zaopatrywaniem Klientów w produkty higieniczne. Nasza oferta, obejmująca papier toaletowy i ręczniki papierowe, ukierunkowana jest na potrzeby Marek Własnych sieci handlowych. Cechuje nas profesjonalizm i elastyczność w dostosowaniu swojej oferty do potrzeb Klientów w ramach szerokiej gamy asortymentu papierniczego.

Operator Linii Produkcyjnej, Bogumiłów (pow. bełchatowski)