Oferta pracy

Operator linii produkcyjnej

Gi Group Poland S.A.

  • Dąbrowa Górnicza

    Dąbrowa Górnicza, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę tymczasową
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Rekrutujemy dla

Dla jednego z naszych Klientów w Dąbrowie Górniczej, zajmującego się produkcją ceramicznych filtrów stałych do silników diesla, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Operatora linii produkcyjnej.

Twój zakres obowiązków

  • obsługa maszyn produkcyjnych

  • kontrola jakości

  • prowadzenie prostej dokumentacji produkcyjnej

Wymagania pracodawcy

  • wykształcenie minimum zawodowe

  • doświadczenie w pracy na produkcji

  • zdolności techniczne i manualne

  • umiejętność pracy w zespole

Pracodawca oferuje

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową z możliwością przejścia pod zakład

  • atrakcyjne wynagrodzenie: 4000 zł brutto/m-c + do 10% premii + 200 zł dodatek za pracę w systemie równoważnym

  • premię frekwencyjną do 2000 zł w ciągu roku

  • pracę w systemie równoważnym 12 h (7.00-19.00; 19.00-7.00), około 15 dni roboczych w miesiącu

  • pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport)

  • zestawy obiadowe w cenie około 10 zł

  • bezpłatny dostęp na platformę do nauki języka angielskiego i niemieckiego

  • dla najlepszych możliwość rozwoju zawodowego

  • premię za polecenie znajomego 500 zł brutto

  • bezpłatny dojazd z wielu miejscowości (m.in. Bytom, Knurów, Zabrze, Ruda Śląska, Piekary Śląskie, Świętochłowice, Gliwice Łabędy, Sikornik).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Dzięki strategicznym partnerstwom działa w 58 krajach, w tym w 31 bezpośrednio. Jest obecna w Europie, Azji, Amerykach oraz w Afryce. W Polsce agencja świadczy usługi od 2007 roku, intensywnie rozwijając działalność i zakres współpracy z biznesem, budując rynek usług HR. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu. Gi Group przygotowuje i wdraża programy szkoleniowe. Wspiera Klientów w zarządzaniu zasobami ludzkimi, doradza w obszarze polityki zatrudnienia i optymalizacji kosztów w obszarze HR.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: nr 2010.

Przewiń do profilu firmy