Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Operator Linii Produkcyjnej

Work Service S.A.O firmie

  • Gliwice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Aktualnie dla naszego Klienta - renomowanej firmy produkcyjnej z branży automotive - poszukujemy osób na stanowisko:

Operator Linii Produkcyjnej - NGK GliwiceNumer ref.: https://rms.workservice.pl/apply/jo/80486669/rc/6180350
Opis stanowiska:
  • praca na linii produkcyjnej, obsługa maszyn;
  • kontrola jakości wyprodukowanych elementów;
  • stosowanie się do przepisów i norm;
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy.
Wymagania:
  • doświadczenia w pracy fizycznej;
  • wykształcenia minimum zasadniczego zawodowego;
  • umiejętności pracy w grupie;
  • umiejętności stosowania się do zasad;
  • motywacji do pracy przy produkcji.
Oferujemy:
  • umowę o pracę tymczasową na pełny etat;
  • pracę w systemie 12-godzinnym - pracujesz tylko 15 dni w miesiącu!;
  • atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy;
  • kartę Multisport - możesz korzystać z 4000 obiektów na terenie kraju;
  • opiekę medyczną - po co czekać na NFZ?;
  • pracę w miłej atmosferze.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne