Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Operator linii produkcyjnej

PowerJobs Sp. z o.o.

3 8005 000 brutto / mies.
  • Gliwice

    Gliwice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • obsługa maszyn produkcyjnych;

  • kontrola jakości;

  • prowadzenie prostej dokumentacji produkcyjnej.

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum zawodowe;

  • doświadczenie przy produkcji;

  • zdolności techniczne i manualne;

  • umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową z perspektywą przejścia w struktury NGK Ceramics;

  • atrakcyjne wynagrodzenie: 3500 zł brutto/m-c + do 10% premii + 200 zł dodatek za pracę w systemie równoważnym;

  • pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport);

  • pracę w systemie równoważnym 12h (7.00-19.00; 19.00-7.00), około 15 dni roboczych w miesiącu;

  • dla najlepszych możliwość rozwoju zawodowego.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Agencja zatrudnienia PowerJobs Sp. z o.o. (nr KRAZ 11749), mieszcząca się w Katowicach przy ul. Ks. P. Ściegiennego 3, oferuje pracę w firmach z branży produkcyjnej, przemysłowej, logistycznej i automotive w Polsce, Niemczech oraz Francji. Pomagamy naszym kandydatom w znalezieniu zatrudnienia zgodnego z ich oczekiwaniami i kwalifikacjami. Pracownikom gwarantujemy pełne wsparcie koordynatorów i terminowe wypłaty. Aplikuj i pracuj dla najlepszych!

Przewiń do profilu firmy