Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Operator Linii Produkcyjnej

Opinion Strefa Druku Sp. z o.o.

3 5004 100 brutto / mies.

Leonarda da Vinci 12

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • sprawna obsługa nowoczesnych maszyn poligraficznych

  • dostosowywanie profilu oraz trybu pracy maszyny do otrzymywanych zamówień

  • kontrola odpadów i dbanie o efektywne wykorzystanie materiałów

  • wprowadzanie danych z produkcji do systemu ERP

  • ciągłe doskonalenie procesów i aktywne poszukiwanie usprawnień

Podział czasu pracy
50%

obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych

35%

konfekcjonowanie, docinanie, wykańczanie, pakowanie,

15%

obsługa systemu komputerowego, rozliczanie materiałów

Nasze wymagania

  • odpowiedzialność i dokładność przy wykonywaniu pracy

  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym (6-14 / 14-22 czasem 22-06)

  • sprawność manualna, chęć do nauki nowych rzeczy,

  • dobra organizacja pracy

  • umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • znajomość zagadnień Lean Production, SMED, Kaizen, CIS będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy

  • dodatki absencyjne oraz za utrzymanie standardów pracy

  • pracę od poniedziałku do piątku (weekendy wolne)

  • stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem w swojej branży

  • przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole

  • możliwość zdobycia doświadczenia, dającego szansę rozwoju w branży poligraficznej lub produkcyjnej

  • realne możliwości rozwoju zawodowego, w oparciu o ścieżkę kariery i matryce zdobytych umiejętności

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

OPINION to cyfrowa fabryka druku.

Produkujemy materiały reklamowe. Od wielkich formatów do małych. Od tekstyliów poprzez folie, tapety po PCV.

Wyróżnia nas SZYBKOŚĆ. Co dla nas oznacza szybko?

Nowoczesna produkcja, ciągle doskonaląca się dzięki filozofii Lean / Kaizen. Gdyby kanapę produkowało OPINION, to zrobiłoby to w 2 godziny, a nie 3 miesiące.

Chcemy, aby LUDZIOM żyło się LEPIEJ. Co to znaczy „ludziom” i „lepiej”?

W zgodzie z otoczeniem i środowiskiem, Pracownikami, Klientami i Partnerami.

Dołącz do NAS! Zapraszamy!

Przewiń do profilu firmy