Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator Linii Produkcyjnej

Saint-Gobain

  • Bojkowska 61, Gliwice
    Gliwice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Bojkowska 61

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa nowoczesnych maszyn produkcyjnych.

  • Kontrola jakości wyrobów gotowych, kompletacja, pakowanie.

  • Utrzymanie porządku na stanowisku pracy, przestrzeganie zasad BHP.

Nasze wymagania

  • Rzetelność, pozytywne nastawienie i życzliwość

  • Otwartość na współpracę w zespole i rozwój nowych umiejętności

  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym od poniedziałku do piątku (6-14, 14-22, 22-6)

To oferujemy

  • Stabilną pracę przy obsłudze nowoczesnej linii produkcyjnej.

  • Szkolenia wspierające wdrożenie w nowe obowiązki.

  • Pracę w życzliwym zespole.

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Wynagrodzenie całkowite ok.4 tys. brutto, włączając premie.

  • Benefity pozapłacowe.

  • Możliwość rozwijania pasji sportowych i pomagania innym.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • owoce

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • coroczny przegląd stanu zdrowia

  • szczepienia przeciwko grypie

Grupa Saint-Gobain tworzy, produkuje oraz dystrybuuje innowacyjne materiały i rozwiązania znajdujące zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu, m.in. materiały budowlane oraz szyby do samochodów i pojazdów transportowych. Możemy śmiało powiedzieć, że nasze produkty i rozwiązania poprawiają jakość życia ludzi na całym świecie. Jesteśmy obecni w 67 krajach i zatrudniamy ponad 170 000 osób. W Polsce posiadamy 25 zakładów i blisko 80 punktów dystrybucyjnych. Posiadamy 20 różnych marek i zatrudniamy ponad 7 000 osób.

GRAJ DLA SIEBIE, WYGRYWAJ DLA INNYCH! Saint-Gobain BRAIN aktywacja!

Przewiń do profilu firmy

SWISSPACER

Należymy do Grupy Saint-Gobain. Jesteśmy liderem na rynku produkcji dystansowych ramek międzyszybowych. Jesteśmy zgranym zespołem - stawiamy na zaangażowanie i współpracę. Mieścimy się w dogodnej lokalizacji - blisko DTŚ i autostrady A1 (dojazd to ok. 20 min. samochodem z Chorzowa, Bytomia, Rudy Śl.)

Dołącz do naszego zespołu!