Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator linii produkcyjnej

TECHNOFORM EDGE BOND SOLUTIONS POLAND SP. Z O. O.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 4

Twój zakres obowiązków

  • Sumienna realizacja planów produkcyjnych

  • Przestrzeganie przepisów BHP

  • Obsługa linii do wytłaczania tworzyw sztucznych (wyrób wielokomponentowy)

  • Kontrola procesu produkcyjnego

  • Sumienne raportowanie i uczciwe wykonywanie powierzonych zdań

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obsłudze maszyn do produkcji tworzyw sztucznych

  • Doświadczenie w wytłaczaniu mile widziane (jeśli nie miałeś z tym styczności - to żaden problem, nauczymy Cie wszystkiego!)

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego (w stopniu podstawowym)

  • Umiejętność obsługi przyrządów kontrolno-pomiarowych

  • Umiejętność obsługi komputera

  • Komunikatywność i pogoda ducha

  • Zaangażowanie i motywacja do pracy

  • Znajomość języka angielskiego mile widziana

To oferujemy

  • Szacunek i rozsądek

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Pracę w trybie 3 zmianowym 7 dni w tygodniu

  • Pakiet socjalny, szkolenia językowe

  • Realne możliwości rozwoju

  • Zagraniczne szkolenie (Niemcy, Włochy)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy, która produkuje wiele elementów stolarki okiennej. My z kolei reprezentujemy dywizję Edge Bond Solutions, która zajmuje się produkcją ramek dystansowych do szyb zespolonych i posiadamy już zakłady produkcyjne w Niemczech, Włoszech, Stanach Zjednoczonych i Singapurze. Rynek rozwija się bardzo dynamicznie a Polska jest Europejskim liderem eksportu stolarki okiennej. W związku z tym rozpoczęliśmy działania mające na celu uruchomienie nowego zakładu produkcyjnego w Polsce!

Szukamy osób, które od pracodawcy oczekują czegoś więcej niż tylko wypłaty. Jeśli chcesz się rozwijać, lubisz ciekawe projekty i nie boisz się wyzwań - Aplikuj!

Przewiń do profilu firmy