Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator Linii Produkcyjnej

Cargill Poland Sp. z o.o.

  • Krzepice

    Krzepice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Praca zmianowa:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa linii produkcyjnej oraz automatycznego pakowania

  • Obsługa systemów komputerowych

  • Obsługa wózka widłowego

  • Przestrzeganie przepisów BHP i jakościowych

Nasze wymagania

  • Gotowość do pracy na 3 zmiany (6-14, 14-22, 22-6)

  • Umiejętność szybkiego uczenia się

  • Sumienność, uczciwość

  • Dyspozycyjność

  • Uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi

  • Doświadczenie w obsłudze w linii produkcyjnej

  • Zastrzegamy sobie prawo kontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę

  • System premiowy za osiągane wyniki

  • Bogaty pakiet benefitów (karta żywieniowa, ubezpieczenia na życie i od nieszczęśliwych wypadków, prywatna opieka medyczna dla pracownika i jego rodziny, program emerytalny)

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju, szkolenia

  • Przyjazną atmosferę i wysokie standardy pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • bony żywieniowe

Firma Cargill oferuje klientom na całym świecie usługi i produkty spożywcze, rolne, finansowe i przemysłowe. Bazując na naszej wiedzy oraz 150-letnim doświadczeniu, wspólnie z rolnikami, klientami, przedstawicielami władz i społeczności lokalnych pomagamy ludziom żyć lepiej. 149 tys. naszych pracowników w 70 krajach z pasją, zaangażowaniem oraz poczuciem odpowiedzialności dba o zaopatrzenie w żywność mieszkańców naszej planety, zmniejszając jednocześnie negatywny wpływ na środowisko naturalne oraz dbając o rozwój społeczności, w których żyjemy i pracujemy.

Przewiń do profilu firmy