Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator Linii Produkcyjnej

Vandemoortele Bakery Products Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Obsługę maszyn i urządzeń znajdujących się na linii produkcyjnej zgodnie z instrukcjami i standardami w zakładzie.

  • Kontrola produktu na poszczególnych odcinkach linii produkcyjnej.

  • Prawidłowym wypełnianiu dokumentacji produkcyjnej.

  • Przekazywanie informacji o wszelkich problemach technicznych do odpowiedniego działu.

  • Kontrolę parametrów procesu oraz jakość produktu.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w firmie produkcyjnej (mile widziane w branży spożywczej)

  • Gotowość do pracy w trybie 3 zmianowym

  • Umiejętność obsługi maszyn i urządzeń

  • Aktualną książeczkę sanepidowską

  • Chęć rozwoju

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Ubezpieczenie

  • Świadczenia z ZFŚŚ

  • Możliwość rozwoju

  • Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze

Vandemoortele Bakery Products Polska Sp. z o.o.

Vandemoortele to europejski lider w produkcji i sprzedaży wysokiej jakości żywności.

Firma koncentruje swoje działania w sektorze piekarniczym (mrożone produkty piekarnicze) oraz tłuszczach (margaryny i tłuszcze).

Naszą działalność produkcyjną w Polsce prowadzimy od 2007r.

Przewiń do profilu firmy