Oferta pracy

Operator linii produkcyjnej (m/k)

DOBERSON sp. z o.o.O firmie

27‐28 zł brutto / godz.
  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Agencja Zatrudnienia Doberson Sp. z o.o. dla jednego ze swoich Klientów poszukuje doświadczonego operatora inni produkcyjnej.

Opis stanowiska:

  • Praca przy produkcyjnej masek ochronnych
  • Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za nadzorowanie pracy linii produkcyjnej, kontrolę nad stroną techniczną maszyny oraz nad wykonaniem dziennej normy.
  • System dwuzmianowy: 06:00-14:00/ 14:00-22:00
  • Miejsce pracy: Łódź, okolice M1
  • Wynagrodzenie: 27,50 zł brutto/h
  • Wynagrodzenie płatne do 10-go

Nasze oczekiwania

  • Wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie techniczne zawodowe lub wyższe
  • Dobra organizacja pracy
  • Efektywne i sumienne wykonywanie obowiązków

Oferujemy:

Pracę z perspektywami i możliwością rozwoju w nowo tworzącym się zespole pracowniczym.

Zapraszamy do współpracy.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy