Logo Pracuj.pl

Operator linii produkcyjnej (m/k)

TrenkwalderO firmie

  • Wałbrzych
    Wałbrzych, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
  • Praca zmianowa:
    tak, 3 zmiany
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    tak
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + premia za wyniki

Twój zakres obowiązków

  • miejsce pracy: Strzegom,
  • obsługa maszyn, urządzeń i procesów zgodnie z instrukcjami stanowiskowymi, specyfikacją i standardami w zakładzie,
  • kontrola stanu technicznego i higienicznego urządzeń oraz sprzętu pomocniczego,
  • kontrola parametrów procesowych i nadzór nad jakością produktu zgodnie ze specyfikacją,
  • kontrola procesu pod kątem prawidłowego zużycia surowców i materiałów produkcyjnych,
  • diagnozowanie problemów technicznych i przekazywanie informacji do działu technicznego i kierownika zmiany,
  • realizacja planu produkcyjnego zgodnie z harmonogramem oraz prowadzenie zapisów i nadzorowanie dokumentacji produkcyjnej,
  • ciągłe szkolenie się i doskonalenie swoich umiejętności.

Nasze wymagania

  • umiejętność obsługi maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • doświadczenie w pracy w dziale produkcyjnym, w tym z automatycznymi systemami wytwarzania ciasta i pakowania wyrobu gotowego (mile widziane),
  • wiedza z ustawiania parametrów procesowych,
  • bardzo dobrą znajomość zasad GMP, GHP oraz HACCP,
  • książeczka sanitarno-epidemiologiczna, znajomość zasad BHP i ppoż.

Mile widziane

  • umiejętność pracy pod presją czasu (opanowanie w sytuacjach awaryjnych),
  • zdolność współpracy w grupie, dzielenie się wiedzą oraz nauka innych,
  • umiejętność reagowania na pojawiające się problemy (proponowanie rozwiązań).

To oferujemy

  • wynagrodzenie zasadnicze + premie (frekwencyjna, kwartalna za wynik),
  • umowę o pracę,
  • zatrudnienie bezpośrednio przez zakład pracy naszego klienta,
  • ciekawe wyzwania, interesującą pracę,
  • dodatkowe świadczenia: karta lunch na 100 zł, wypłata z ZFSS 600 zł dwa razy do roku, karta przedpłacona na wydatki.

Benefity

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Aktualne oferty pracodawcy
OLP/STRZ/0722

Operator linii produkcyjnej (m/k), Wałbrzych