Oferta pracy

Operator linii produkcyjnej

AWG Sp. z o.o.

  • Namysłów

    Namysłów, opolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • obsługa maszyn na linii produkcyjnej

  • prace manualne związane z produkcją szyb ogniochronnych

  • kontrola jakości szyb

Nasze wymagania

  • operatywność i zdolności manualne

  • chęć do pracy i sumienność w realizacji zadań

  • doświadczenie w pracy na produkcji będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • stabilizację i bezpieczeństwo zatrudnienia (umowa o pracę)

  • rozbudowany pakiet socjalny: grupowe ubezpieczenie na życie, prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport

  • przyjazną atmosferę pracy i zgrany zespół (wycieczki pracownicze, drużyny sportowe, akcje charytatywne)

  • dobre wynagrodzenie godzinowe: 16,50 zł netto

  • transparentny system premiowy: premia uzależniona od efektów pracy własnej + premia roczna uzależniona od wyników firmy

  • dodatkowe benefity: pracowniczy program emerytalny, dofinansowanie do wypoczynku, bony i paczki świąteczne

  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia uprawnień, możliwość wdrażania swoich pomysłów innowacyjnych w firmie

  • program poleceń pracowniczych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

AWG Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052.

Przewiń do profilu firmy