Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator linii produkcyjnej

Medi-Laabs GmbHO firmie

  • Eberswalde k.Berlina, Niemcy

    zagranica
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa i eksploatacja maszyn linii produkcyjnej do produkcji masek FFP2

  • Uczestnictwo w wykonywaniu prostych prac naprawczych i konserwacyjnych linii

  • Obsługa wózka jezdniowego (mile widziana, nie konieczna)

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w zakładzie przemysłowym

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie

  • Uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych wydane przez UDT – (mile widziana, nie konieczna)

  • Umiejętność planowania i organizacji pracy

  • Zorientowanie na rozwiązywanie problemów, samodzielność, własna inicjatywa

  • Rzetelność, odpowiedzialność

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

To oferujemy

  • Pracę w renomowanej i nowoczesnej firmie międzynarodowej

  • Możliwość rozwoju zawodowego w gronie profesjonalistów

  • Stabilne warunki zatrudnienia na umowę na czas nie określony

  • Praca w polski języcznym zespole

Oferty w języku polskim zawierające CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych prosimy przesyłać za pomocą przycisku aplikuj w tytule wiadomości wpisując: Operator linii produkcyjnej.

- zakwaterowanie we własnym zakresie.

Nie oferujemy pomocy w zakwaterowaniu.

- Eberswalde (56 km od centrum Berlina i 90 km od Szczecina)