Logo Pracuj.pl

Operator Linii Produkcyjnej

Dalpo Poznań spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.O firmie

4 000–6 000
brutto / mies.
  • Niepruszewo (pow. poznański), wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Dalpo Poznań spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

Kasztanowa 1

Niepruszewo (pow. poznański)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca kontrola jakości wykonywanej produkcji
  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • współpraca z pomocnikiem
  • utrzymywanie porządku w miejscu pracy (zgodnie ze standardami systemu 5S)

Nasze wymagania

  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  • podstawowa wiedza z zakresu obsługi komputera
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • doświadczenie na stanowisku operatora maszyn w firmie produkcyjnej

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie w przedziale 4000-6000 zł brutto, na które składa się płaca zasadnicza + premie
  • nie będziesz się martwił o stabilność firmy - nasza branża została praktycznie nienaruszona przez pandemię
  • sympatyczną i przyjazną atmosferę
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • udogodnienia, które oferuje rozbudowany pakiet socjalny
  • możliwość awansu pionowego lub poziomego w zależności od kompetencji
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę od 1 dnia pracy
  • wolne weekendy
  • brak nudy :)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • program emerytalny
  • preferencyjne pożyczki
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • dofinansowanie dojazdów do pracy
  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji

1

Analiza przesłanych aplikacji

2

Kontakt rekrutera z wybranymi kandydatami

3

Spotkanie w siedzibie

4

Informacja zwrotna

Jesteśmy firmą o charakterze produkcyjnym. Działamy na rynku europejskim od ponad 30 lat. Nieustannie inwestujemy w nowe technologie oraz rozbudowujemy zespół specjalistów współpracujących z naszą Firmą.

Jeżeli szukasz pracy pełnej ambitnych zadań, w której każdy dzień wygląda inaczej i nie boisz się stawić czoła wyzwaniom z zakresu mechaniki maszyn, to wyślij do Nas swoje CV.

Operator Linii Produkcyjnej, Kasztanowa 1, Niepruszewo (pow. poznański)