Operator Linii Produkcyjnej

  • Oława, dolnośląskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 21.11.2017
  • Ważna jeszcze 9 dni (do 21.12.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Stworzona do podnoszenia jakości życia poprzez dostarczanie najlepszych rozwiązań w zakresie higieny i ochrony zdrowia.

Essity to wiodącą globalna firma zajmująca się higieną i ochroną zdrowia, która opracowuje produkuje i sprzedaje środki ochrony osobistej (produkty higieniczne dla dzieci, kobiet, osób z problemem nietrzymania moczu i artykuły medyczne), oraz produkty i usługi w zakresie higieny dla sektora prywatnego i profesjonalnego  (Consumer Tissue i Professional Hygiene). Wizją Essity jest podnoszenie jakości życia poprzez dostarczanie najlepszych rozwiązań w zakresie higieny i ochrony zdrowia. Produkty Essity są sprzedawane w około 150 krajach pod silnymi wiodącymi markami, w tym markami globalnymi TENA i Tork oraz lokalnymi: Leukoplast, Libero, Libresse, Lotus, Nosotras, Saba, Tempo, Vinda i Zewa. Firma zatrudnia 48,000 pracowników na całym świecie, a dochód uzyskany ze sprzedaży w 2016 roku wyniósł SEK 101 miliardów (EUR 10.7 miliardów). Zrównoważony wzrost jest integralnym elementem modelu biznesowego Essity, przynoszącym korzyść ludziom oraz środowisku. Siedziba główna Grupy Essity jest w Sztokholmie, w Szwecji i tam też jest notowana na giełdzie papierów wartościowych Nasdaq. Wcześniej Essity była częścią Grupy SCA.

Więcej informacji na www.essity.com.

nowe wyższe stawki
dodatek za pracę zmianową
Miejsce pracy: Oława

Jakie będą Twoje zadania?

  • obsługa maszyny i urządzeń zgodnie ze standardami
  • czynny udział w rozwiązywaniu problemów związanych z procesem produkcyjnym
  • zapewnienie odpowiedniej jakości produktów
  • dbanie o prawidłową komunikację pomiędzy zmianami i innymi osobami zaangażowanymi w proces produkcyjny

Nasze oczekiwania

  • wykształcenie techniczne
  • doświadczenie w pracy przy obsłudze i przezbrajaniu maszyn
  • znajomość zagadnień z zakresu mechaniki ogólnej
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

Umowę o pracę
bezpośrednio z firmą
Dofinansowanie
do dojazdów do pracy
Dodatkową opiekę
medyczną
Dofinansowanie do posiłków,
darmowe napoje
Multisport, karnety
na basen
Sklepik przyzakładowy
...i wiele więcej
Na CV prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2015 r. poz. 2135 t.j.), wyrażam zgodę firmie SCA Hygiene Products Sp. z o.o. z siedzibą w Oławie przy ul. 3 Maja 30A na: przetwarzanie moich dobrowolnie podanych danych osobowych, zawartych w mojej aplikacji, w celu prowadzenia i administrowania procesem rekrutacji , a także na powierzenie przetwarzania moich danych osobowych osobom prowadzącym proces rekrutacji zatrudnionym w innych spółkach SCA, w tym w kraju trzecim - Rosji. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, celu zbierania danych oraz dobrowolności podania danych.”

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się