Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Operator Linii Produkcyjnej

Smart-HR

  • Olkusz

    Olkusz, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Rekrutujemy dla

Dla naszego klienta – dynamicznie rozwijającej się firmy przemysłowej, mającej stabilną pozycję rynkową, aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: okolice Olkusza, woj. Małopolskie

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie utrzymania ciągłości produkcji,

  • Kontrolę ruchu maszyn i urządzeń technicznych w procesie produkcyjnym,

  • Kontrolę parametrów procesowych,

  • Aktywny udział w likwidacji sytuacji awaryjnych,

  • Planowanie napraw oraz remontów,

  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji dotyczącej procesu produkcyjnego,

  • Utrzymanie porządku na stanowisku pracy.

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe (mile widziane),

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym,

  • Samodzielność,

  • Znajomoścć języka angielskiego (mile widziane),

  • Uprawnienia na wózki widłowe lub podesty ruchome (mile widziane).

Pracodawca oferuje

  • Stabilne i satysfakcjonujące zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,

  • Pracę w systemie zmianowym,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Niezbędne narzędzia pracy,

  • Możliwość zdobycia doświadczenia oraz odbycia odpowiednich szkoleń,

  • Pracę w pozytywnej atmosferze, w dynamicznym zespole.

Smart-HR

SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Przewiń do profilu firmy