Oferta pracy

Operator Linii Produkcyjnej

ONTEX PolskaO firmie

ONTEX Polska

Przedsiębiorców 6

Radomsko

Jeśli szukasz nowych wyzwań, lubisz się rozwijać i poszukujesz firmy o unikalnej kulturze organizacyjnej dołącz do Ontex Polska. Nasza firma kieruje się zasadami etycznymi, opartymi na bezpieczeństwie, jakości i zadowoleniu klientów.

Zadania na stanowisku

  • Realizacja założonego planu produkcyjnego
  • Koordynowanie pracy linii produkcyjnej
  • Obsługa paneli operatorskich
  • Obsługa i regulacja maszyn/urządzeń
  • Kontrola produktu pod względem ilościowym i jakościowym
  • Sprawdzanie stanu zapotrzebowania na materiały i surowce wraz z zamawianiem ich z Magazynu

Oczekiwania wobec kandydatów

  • Wykształcenie średnie techniczne
  • Doświadczenie w zakresie obsługi paneli operatorskich
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym 4 brygady
  • Mile widziane uprawnienia do obsługi żurawi i suwnic

Oferujemy

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia i uczestniczenia w rozruchu nowoczesnego zakładu produkcyjnego
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Realną szansę na awans w wyniku planowanej rozbudowy zakładu
  • Pracę w międzynarodowym środowisku, w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Bardzo dobrą atmosferę i komfortowe warunki pracy

Zapraszamy do aplikowana za pomocą przycisku:

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy