Operator linii produkcyjnej

HILTON FOODS LTD. Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

HILTON FOODS LTD. Sp. z o.o.

Strefowa 31

Tychy

Hilton Foods – jesteśmy europejskim liderem w branży konfekcjonowania, porcjowania i pakowania świeżej żywności. Wykorzystujemy innowacyjne technologie, wysokie standardy higieny oraz zautomatyzowane linie produkcyjne. W związku z dynamicznym rozwojem nowoczesnego zakładu w Tychach poszukujemy osób chętnych do pracy, odpowiedzialnych, oczekujących wyzwań zawodowych i możliwości rozwoju w wiodącej na rynku firmie.

Twoje zadania na stanowisku:

  • Obsługa wybranych urządzeń procesowych (mielenie, krojenie, mieszanie, załadunek linii),
  • Praca przy linii pakowania i konfekcjonowania żywności,
  • Załadunek wyrobów gotowych,
  • Kontrola procesu technologicznego pod względem jakościowym,
  • Ręczne prace transportowe,
  • Praca na hali produkcyjnej w temperaturze poniżej 10 stopni Celsjusza.

Jeśli:

  • Jesteś odpowiedzialny i dokładny w wykonywanych zadaniach,
  • Posiadasz umiejętność współpracy w grupie,
  • Posiadasz książeczkę sanepid (lub wyrażasz chęć do jej wyrobienia),
  • Posiadasz doświadczenie na produkcji lub chcesz je dopiero zdobyć.

Prosimy pamiętać o dopisanie aktualnej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych!

Dlaczego warto z nami współpracować:

  • Umowa o pracę i stabilna praca na dłużej
  • Realizujemy ciekawe i nnowacyjne projekty dla Klientów z całej Europy, wybudowaliśmy nową halę produkcyjną pod nowy projekt, dzięki czemu masz szansę się z nami rozwijać
  • Dbamy o Twój indywidualny komfort pracy – nie wrzucimy Cię na głęboką wodę a przygotujemy indywidualny plan wdrożeniowy
  • Dofinansowujemy naukę języka angielskiego
  • Dofinansowujemy kartę Multisport
  • Paczki świąteczne
  • Bony na święta Bożego Narodzenia
  • Wczasy pod Gruszą
  • Pożyczki pracownicze
  • Organizujemy niezapomniane imprezy integracyjne firmowe oraz zespołowe
  • Możliwość zakupu naszych produktów po atrakcyjnych cenach
Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do HILTON FOODS LTD. SP. ZO.O. UL. STREFOWA 31, 43 – 100 TYCHY (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez HILTON FOODS LTD. SP. Z O.O. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem: [email protected]

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy