Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator linii produkcyjnej - Saint-Gobain Ecophon

Saint-Gobain

  • Gliwice

    Gliwice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Kontrolowanie ciągłości oraz parametrów procesu linii produkcyjnej.

  • Obsługa urządzeń linii produkcyjnej.

  • Kontrolowanie jakości produktu w zakresie parametrów kontrolowanych w podległym obszarze.

  • Transport produktu w obrębie linii technologicznej.

  • Utrzymywanie urządzeń i maszyn w odpowiednim stanie technicznym i czystości.

  • Przeglądy i konserwacja urządzeń.

  • Zgłaszanie awarii i problemów technicznych.

Nasze wymagania

  • Komunikatywność, umiejętności pracy w zespole.

  • Chęć do poszerzania umiejętności i zdobywania doświadczenia.

  • Mile widziane doświadczenie na analogicznym stanowisku.

  • Mile widziana podstawowa wiedza techniczna i zdolności manualne.

  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym – docelowo planowane uruchomienie trzeciej zmiany.

  • W związku z uruchomieniem kolejnej brygady poszukujemy kilku pracowników na to stanowisko!

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Szkolenia wspierające Twój rozwój zawodowy (wózki, suwnice, SEP i inne).

  • Grupowe ubezpieczenie na życie sponsorowane przez pracodawcę.

  • Prywatną opiekę medyczną sponsorowaną przez pracodawcę.

  • ZFŚS (wczasy pod gruszą, karta multisport, pożyczki na cele mieszkaniowe).

  • Zniżki pracownicze i dofinansowania.

  • Premię miesięczną.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • premie

  • nagrody jubileuszowe

Grupa Saint-Gobain tworzy, produkuje oraz dystrybuuje innowacyjne materiały i rozwiązania znajdujące zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu, m.in. materiały budowlane oraz szyby do samochodów i pojazdów transportowych. Możemy śmiało powiedzieć, że nasze produkty i rozwiązania poprawiają jakość życia ludzi na całym świecie. Jesteśmy obecni w 67 krajach i zatrudniamy ponad 170 000 osób. W Polsce posiadamy 25 zakładów i blisko 80 punktów dystrybucyjnych. Posiadamy 20 różnych marek i zatrudniamy ponad 7 000 osób.

GRAJ DLA SIEBIE, WYGRYWAJ DLA INNYCH! Saint-Gobain BRAIN aktywacja!

Przewiń do profilu firmy

ECOPHON

Należymy do rodziny Saint-Gobain. Jesteśmy światowym dostawcą systemów sufitów akustycznych i paneli ściennych zapewniających zdrowe środowisko pracy w obiektach biurowych, oświaty, służby zdrowia i przemysłu czystego. Dzięki naszym dźwiękochłonnym systemom tworzymy komfort akustyczny. Wpływamy na lepsze samopoczucie i sprawiamy, że użytkownicy biur mogą pracować bardziej komfortowo. Nasze biuro znajduje się w Warszawie, na ul. Cybernetyki 9.

Dołącz do naszego zespołu!