Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Operator linii produkcyjnej

Pilkington

  • Sandomierz

    Sandomierz, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:tak
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Prace przy produkcji szyb samochodowych

  • Obsługa linii produkcyjnej

  • Obsługa maszyn i urządzeń

  • Kontrola jakości produktu

Nasze wymagania

  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • Chęci do poznawania nowoczesnych technologii

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • Punktualność

  • Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • Umiejętność obsługi maszyn

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie bezpośrednio w Pilkington Automotive Poland

  • Umowę o pracę

  • Wynagrodzenie zasadnicze + premia kwartalna

  • System wzrostu wynagrodzeń

  • Dodatki za pracę zmianową

  • Dodatki świąteczne

  • Dofinansowanie do wakacji

  • Dofinansowanie do karty MultiSport

  • Ubezpieczenie grupowe oraz opieka medyczna

  • Możliwość przystąpienia do pracowniczego programu emerytalnego (PPE)

  • Możliwość przystąpienia do Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej

  • Dostęp do darmowej platformy językowej

  • Szkolenia dostosowane do zakresu obowiązków

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Pilkington

Założona w 1918 roku NSG Group, której częścią jest firma Pilkington Automotive Poland Sp. z o.o., to jeden z największych światowych producentów szkła i produktów szklanych dla budownictwa oraz motoryzacji. Jesteśmy liderem w dziedzinie innowacyjnych i wysokoefektywnych rozwiązań dla globalnych rynków, realizując je w zgodzie z naszą polityką społecznej odpowiedzialności i dbałości o środowisko naturalne.

Jeżeli chcesz być częścią międzynarodowego zespołu i z dumą realizować założenia Grupy, tworząc bezpieczne i przyjazne środowisko pracy – nasza oferta jest dla Ciebie!

Przewiń do profilu firmy