Oferta pracy

Operator linii produkcyjnej

AQUILA Brzeg Sp. z o.o.

  • Parkowa 28, Skarbimierz (pow. brzeski)
    Skarbimierz (pow. brzeski), opolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Parkowa 28

Skarbimierz (pow. brzeski)

Twój zakres obowiązków

  • obsługa linii produkcyjnej i maszyn;

  • bieżąca kontrola jakości produkowanych wyrobów;

  • dbanie o porządek na stanowisku pracy.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne mile widziane lub zawodowe;

  • umiejętność pracy z zespole;

  • sumienność, spostrzegawczość, zdolność szybkiego uczenia się;

  • motywacja do pracy na produkcji;

  • gotowość do pracy na trzy zmiany.

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat;

  • motywujące wynagrodzenie i atrakcyjny system premiowania;

  • stabilną, ambitną i interesującą pracę w organizacji o zasięgu międzynarodowym;

  • pakiet medyczny „Luxmed” dla pracownika i jego rodziny.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program rekomendacji pracowników

Poszukujesz pracy w obszarze produkcji?

Chcesz doskonalić swoje umiejętności w jednej z najlepiej rozwijających się firm w Polsce? Świetnie trafiłeś! Produkujemy najlepszej jakości tekturę falistą, by pomagać tworzyć wyjątkowe opakowania, które zachwycają klientów. Dołącz do nas i twórz razem z nami biznes na fali!