INTERSNACK POLAND

Operator Linii Produkcyjnej

INTERSNACK POLAND O firmie

Niedźwiedź 64

Słomniki

Twój zakres obowiązków

  • obsługa maszyn produkcyjnych

Nasze wymagania

  • praktyczna wiedza w obsłudze maszyn

  • wykształcenie min. zawodowe ( preferowane techniczne )-mechaniczne

  • doświadczenie w pracy na linii produkcyjnej (w branży spożywczej jako dodatkowy atut)

  • otwartość na zdobywanie nowej wiedzy i chęć podejmowania wyzwań

  • gotowość do pracy w trybie zmianowym

  • mile widziane uprawnienia na suwnice, wózki widłowe, SEP do 1kV

  • aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne

To oferujemy

  • stałe zatrudnienie

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • dodatek za pracę w niedziele

  • dodatek dojazdowy powyżej 25 km

  • prywatną opiekę medyczną

  • możliwość skorzystania z nieoprocentowanych pożyczek

  • system benefitów (Multikafeteria, Multisport, bony i paczki świąteczne)

  • szkolenia zawodowe i możliwość awansu w strukturze firmy

  • pomoc w zdobyciu koniecznych uprawnień na koszt pracodawcy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • preferencyjne pożyczki

  • paczki świąteczne

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • Multikafeteria

Intersnack Poland jest częścią międzynarodowej grupy Intersnack Group, czyli wiodącego producenta słonych przekąsek.

Nasza działalność skupia się na produkcji i sprzedaży słonych przekąsek w trzech segmentach: brandowym, marek własnych oraz B2B.

Produkty brandowe sprzedajemy pod takimi markami jak Felix czy Przysnacki nie tylko w Polsce, ale i w całej Europie.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje