Operator Linii Produkcyjnej

  • Sosnowiec, śląskie
  • Pracownik fizyczny
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 29.07.2019
  • Ważna jeszcze 4 dni (do 28.08.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    SumiRiko Automotive Hose Poland Sp. z o.o. to nowa inwestycja japońskiego koncernu Sumitomo Riko, światowego lidera w zakresie produkcji wyrobów na potrzeby branży motoryzacyjnej.

    Nowoczesny zakład, zlokalizowany blisko centrum Sosnowca rozpoczyna produkcję przewodów do układów paliwowych, klimatyzacji oraz jednostek napędowych.

    Obecnie, rozwijając nasz 190 osobowy zespół poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Sosnowiec

    Oferujemy:

    • zatrudnienie bezpośrednio przez firmę w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,
    • wynagrodzenie od 3600 zł brutto miesięcznie po okresie próbnym (stawka godzinowa + premia),
    • prywatną opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę,
    • pakiet socjalny (wczasy pod gruszą, benefity finansowe na święta, punkty my benefit),
    • możliwość wykupienia pakietu sportowego i ubezpieczenia grupowego na życie w atrakcyjnych cenach,
    • dogodną lokalizację pracy (Sielec, obok centrum miasta),
    • pracę w systemie 3 zmianowym od poniedziałku do piątku.

    Zakres obowiązków:

    • obsługa maszyn produkcyjnych i prace manualne,
    • kontrola przebiegu procesu produkcyjnego,
    • wypełnianie dokumentacji i raportów produkcyjnych,
    • dbałość o czystość na stanowisku pracy i przestrzeganie zasad BHP.

    Wymagania:

    • zdolności manualne, spostrzegawczość, precyzja,
    • gotowość do pracy na produkcji w systemie 3 zmianowym,
    • mile widziana umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi (suwmiarka, szczelinomierz),
    • chęć nauki, rozwoju i stabilizacji zawodowej,
    • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji,
    • wykształcenie co najmniej zawodowe.

    Zainteresowane osoby zachęcamy do składania aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ
    lub złożenia CV osobiście – ul. Gabriela Narutowicza 61 w Sosnowcu.

    Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą i wszystkie przesłane aplikacje,

    jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dołączenie do CV poniższej klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).