Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator Linii Produkcyjnej

Bama Europa Sp. z o.o.O firmie

4 500 brutto / mies.

Bama Europa Sp. z o.o.

Lotnicza 2

Stanowice (pow. oławski)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • Rzetelne wypełnianie dokumentacji produkcyjnej

  • Przygotowywanie materiału niezbędnego do produkcji

  • Zachowanie norm i standardów BHP, dbałość o porządek na stanowisku pracy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe w obszarze produkcji związane z obsługą maszyn i urządzeń na linii produkcyjnej

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym

  • Wynagrodzenie od 4500 zł brutto

  • Karta sportowo-kulturalna

  • Dodatek za pracę zmianową

  • Dodatek transportowy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Jesteśmy amerykańskim producentem głęboko mrożonych produktów piekarniczych, które trafiają do największych i najbardziej popularnych sieci restauracji szybkiej obsługi na świecie. Zgodnie z naszą misją: LUDZIE POMAGAJĄ LUDZIOM ODNOSIĆ SUKCES Z TROSKĄ I ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ stawiamy na pracę zespołową oraz wzajemny szacunek. Dołącz do naszego Zespołu!

Przewiń do profilu firmy