Oferta pracy

Operator linii produkcyjnej

ARYZTA Polska

  • Strzegom

    Strzegom, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • obsługa maszyn, urządzeń i procesów zgodnie z instrukcjami stanowiskowymi, specyfikacją i standardami w zakładzie

  • kontrola stanu technicznego i higienicznego urządzeń oraz sprzętu pomocniczego

  • kontrola parametrów procesowych i nadzór nad jakością produktu zgodnie ze specyfikacją

  • kontrola procesu pod kątem prawidłowego zużycia surowców i materiałów produkcyjnych

  • diagnozowanie problemów technicznych i przekazywanie informacji do działu technicznego i kierownika zmiany

  • realizacja planu produkcyjnego zgodnie z harmonogramem oraz prowadzenie zapisów i nadzorowanie dokumentacji produkcyjnej.

  • ciągłe szkolenie się i doskonalenie swoich umiejętności

Nasze wymagania

  • umiejętność obsługi maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • doświadczenie w pracy w dziale produkcyjnym

  • mile widziane doświadczenie w pracy z automatycznymi systemami wytwarzania ciasta i pakowania wyrobu gotowego, ustawiania parametrów procesowych

  • znajomość zasad BHP i ppoż. na stanowisku pracy

  • umiejętność pracy pod presją czasu (opanowanie w sytuacjach awaryjnych)

  • umiejętność współpracy w grupie, dzielenie się wiedzą oraz uczenie innych

  • bardzo dobra znajomość zasad GMP, GHP oraz HACCP

  • reagowanie na pojawiające się problemy (proponowanie rozwiązań)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne