Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator Linii Produkcyjnej

ASPOL HANNA I LESZEK OLSZEWSCY SPÓŁKA JAWNA

Przemysłowa 32

Tłuszcz

Twój zakres obowiązków

  • samodzielna obsługa wybranych modułów maszyny (ustawianie parametrów pracy urządzeń, bieżąca kontrola ich działania w trakcie pracy maszyny),

  • techniczne działania pomocnicze na maszynie oraz prace konserwujące, regulacja i wymiana elementów technicznych, kontrola systemów sterowania (czujniki, podajniki),

  • bieżąca kontrola jakości wyrobu.

Nasze wymagania

  • sprawność manualna, predyspozycje techniczno-mechaniczne,

  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym,

  • umiejętność współpracy zespołowej,

  • samodzielność w myśleniu i działaniu, odpowiedzialność,

  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w obsłudze maszyn przemysłowych lub wykształcenie techniczne (mechaniczne, elektryczne, elektroniczne itp.) - średnie lub zawodowe.

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • doskonałe zaplecze socjalne w miejscu pracy,

  • stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie.