Ta oferta pracy jest nieaktualna od 26 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator Linii Produkcyjnej

  • Toruń, kujawsko-pomorskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 2019-02-27

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Libet S.A. jest liderem na polskim rynku w branży kostki brukowej oraz materiałów nawierzchniowych Premium. Spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. We własnym zakresie projektujemy, tworzymy i produkujemy nasze wyroby. Posiadamy 14 zakładów produkcyjnych na terenie całej Polski oraz rozbudowaną sieć Autoryzowanych Punktów Sprzedaży. Naszą misją jest twórcza kreacja otoczenia. Inspiracje czerpiemy z najlepszych wzorców i rozwiązań w zakresie nowoczesnych technologii i jakości produkcji. Jesteśmy trendsetterem w branży. W naszej ofercie posiadamy szeroka gamę produktów nawierzchniowych i elewacyjnych, które wyróżniają się bogactwem kształtów, kolorów, faktur i struktur. Prowadzimy również profesjonalne doradztwo w zakresie aranżacji nawierzchni i ogrodów. Firma Libet S.A. cieszy się uznaniem rynku pracy i konsumentów, czego wyrazem są liczne nagrody i wyróżnienia. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Operator Linii Produkcyjnej Wibroprasy Lub Wózka Widłowego
    Miejsce pracy: Toruń

    Zadania:

    • Obsługa wibroprasy lub ładowarki,
    • Kontrola procesu produkcji,
    • Obsługa oprogramowania urządzenia,
    • Nadzór nad procesem pakowania.

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie zawodowe (mechaniczne lub elektryczne),
    • Doświadczenie pracy i obsługi wibroprasy lub wózków widłowych,
    • Uprawnienia na wózki widłowe,
    • Odpowiedzialność i zaangażowanie, dyspozycyjności do pracy w systemie trzech zmian.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • Możliwość podnoszenia kwalifikacji.

    Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o kierowanie CV z dopisanym nr referencyjnym za pomocą przycisku:

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych załączonych w dokumentach aplikacyjnych ( CV i liście motywacyjnym) zgodnie z rozporządzeniem UE z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE , na potrzeby realizacji aktualnie trwającego procesu rekrutacji w Grupie Kapitałowej Libet, z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Kazimierza Michalczyka 5”.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych załączonych w dokumentach aplikacyjnych ( CV i liście motywacyjnym) zgodnie z rozporządzeniem UE z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE , na potrzeby realizacji aktualnie trwającego procesu rekrutacji w Grupie Kapitałowej Libet, z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Kazimierza Michalczyka 5.”