Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator Linii Produkcyjnej

McCormick Polska S.A.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn celem wykonania planu produkcyjnego przy zachowaniu standardów bezpieczeństwa oraz jakości

  • Stosowanie się do wymogów BHP w tym zasad LOTO, prowadzenie kontroli zapewniające bezpieczeństwo produktów oraz jakości

  • Produkcja zgodnie z obowiązującymi w zakładzie normami jakościowymi i bezpieczeństwa żywności

  • Utrzymanie porządku podległym obszarze zgodnie z zasadami Dobrych Praktyk Produkcyjnych i 5S

  • Bieżąca współpraca z Kierownikiem Zmiany/Operatorami/Pracownikami Produkcji dla zapewnienia zgodności stanów fizycznych surowców, opakowań i wyrobu gotowego ze stanami systemowymi

  • Prowadzenie kontroli jakość wytwarzanego produktu zgodnie z instrukcjami i procedurami obowiązującymi w jego obszarze

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie. Techniczne jest preferowane

  • Gotowość do pracy w trybie 4-brygadowym

  • Umiejętność pracy zespołowej, zdolności organizacyjne

  • Otwartość na ciągłe doskonalenie wyników i poprawę

  • Chęć rozwoju w zespołach ciągłego doskonalenia (Kaizen, 5S, SMED, projektach inwestycyjnych)

  • Posiadanie prawa jazdy kat. B jest mile widziane

McCormick Polska S.A.

McCormick jest światowym liderem w branży produktów smakowych z ponad 4 miliardami USD rocznej sprzedaży. Zajmujemy się produkcją i dystrybucją przypraw, specjalistycznych produktów spożywczych oraz produktów smakowych przeznaczonych dla całego przemysłu spożywczego w ponad 125 krajach. Firma została założona w 1889 w Baltimore i zatrudnia obecnie ponad 12,400 pracowników na całym świecie.

Łączy nas pasja smaku. Nasze placówki zlokalizowane są w 50 miejscach w 26 różnych krajach, a produkty są dostępne w ponad połowie państw na świecie. Dodajemy smaku potrawom przygotowywanym w domach jak i tym, które możecie kupić w sieciach restauracji i od wielkich wytwórców żywności.

McCormick rozpoczął swoją działalność w Polsce w 2011 r., a swoją pozycję rynkową zyskał dzięki przejęciu polskiej marki Kamis i jej zakładu produkcyjnego w Stefanowie.

Przewiń do profilu firmy

Oregano, curry, może imbir? ... Czym Ty przyprawisz swoją karierę?

McCormick, właściciel marki KAMIS sprowadza przyprawy z rozmaitych zakątków świata, ale produkujemy je w samym centrum Polski. Nasze produkty zawdzięczają jakość ludziom, których łączy pasja smaku.