Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator linii produkcyjnej

MEBLE 21 SP.J.CIASTOŃ WOJCIECH I GRZEGORZO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • ustawianie i obsługa maszyny produkcyjnej (wiertarki przelotowej, okleiniarki, linii lakierniczej, Plotera, maszyny polerującej, piły panelowej, szlifierki),

  • ocena stanu i wymiana narzędzi obróbczych,

  • wprowadzanie korekt do programów obróbczych,

  • postępowanie z instrukcjami obowiązującymi na stanowiskach produkcyjnych.

  • praca w oparciu o zasady BHP i procedury wewnętrzne

Nasze wymagania

  • umiejętności techniczne,

  • wykształcenie minimum zawodowe – mile widziane średnie techniczne lub wyższe,

  • dokładność i sumienność,

  • przestrzeganie przepisów p.poż. oraz zasad bezpieczeństwa i higieny pracy

To oferujemy

  • stałe, stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • merytoryczne wsparcie w procesie adaptacji,

  • możliwość pracy w systemie 2-zmianowym,

  • praca od poniedziałku do piątku,

  • miejsce pracy – 20km od Warszawy, miejscowość Zielonka

MEBLE 21 SP.J.CIASTOŃ WOJCIECH I GRZEGORZ

Meble21 to rodzinna firma, która powstała w 1991 i od tego czasu jest jednym z wiodących producentów mebli łazienkowych. Od lat prężnie działamy w kraju i poza granicami Polski, ciesząc się stabilną pozycją rynkową oraz zaufaniem klientów.

W Meble21 dbamy o oryginalny design naszych produktów i wysoki standard wykonania, a to wszystko przy poszanowaniu środowiska naturalnego. Nasz sukces buduje zgrany i kompetentny zespół. Pracujemy dziś z myślą o jutrze.

Przewiń do profilu firmy

Podczas rekrutacji zakłada się działania zmierzające do przestrzegania zasady równości szans kobiet i mężczyzn.

Zachęcamy osoby z niepełnosprawnościami do udziału w naborze. Nasza Firma jest pracodawcą równych szans i wszystkie aplikacje są rozważane z równą uwagą bez względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, narodowość, przekonania polityczne, przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientacje seksualną czy też jakąkolwiek inną cechę prawnie chronioną.