Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator linii produkcyjnej

ANODAL Spółka z o.o. Sp. k.O firmie

  • Matuszewska 14
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

ANODAL Spółka z o.o. Sp. k.

Matuszewska 14

Warszawa

ANODAL to wiodący usługodawca w zakresie anodowania, barwienia oraz obróbki mechanicznej aluminium. Firma istnieje od ponad 30 lat. Wyróżnia nas jakość wykonywanych wyrobów, co potwierdzają liczne certyfikaty oraz zadowoleni klienci z branż automotive, przemysłu lotniczego, armii polskiej oraz wiele innych.   Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Praca na stanowisku operatora produkcji linii anodowania i kontrola  procesu technologicznego,
  • Obsługa i dozór urządzeń produkcyjnych,
  • Realizacja planów produkcyjnych,
  • Dbanie o prawidłową komunikację między zmianami i innymi zaangażowanymi działami,
  • Zgłaszanie wszelkich nieprawidłowości,
  • Dbanie o bezpieczeństwo pracy,
  • Prace pomocnicze i porządkowe,

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone zadania,

Oferujemy:

  • Zatrudnienie, w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilną pracę w zakładzie produkcyjnym
  • Douczamy do zawodu

Ogłoszenie archiwalne