Ta oferta pracy jest nieaktualna od 158 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator linii produkcyjnej

  • Warszawa, mazowieckie
  • Pracownik fizyczny
  • 12.04.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Międzynarodowa firma w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych poszukuje pracowników na stanowisko: operator linii produkcyjnej

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków na stanowiku obejmuje:

    • Obsługa linii produkcyjnej
    • Przygotowanie mieszanek produkcyjnych
    • Kontrola parametrów procesu produkcyjnego
    • Bieżący nadzór nad sprawnością maszyn
    • Obsługa wózka widłowego
    • Przestrzeganie przepisów BHP
    • Dbałość o czystość i porządek w miejscu pracy
    • Prace fizyczne

    Praca odbywa się w systemie trójzmianowym (od poniedziałku 6:00 do soboty 6:00)

    Od kandydatów wymagamy:

    • Doświadczenia w pracy na produkcji
    • Dostępność w pełnym wymiarze godzin
    • Dobrej organizacji pracy własnej
    • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych
    • Dokładne i rzetelne wykonywanie obowiązków

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę
    • Pracę w systemie 3 zmianowym
    • Dogodne  i bezpieczne warunki pracy
    • Spokojną i przyjazną atmosferę pracy

    Lokalizacja: Targówek

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.