Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator linii produkcyjnej z uprawnieniami do obsługi wózków widłowych

  • Gdynia, pomorskie
  • Pracownik fizyczny
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 19.08.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

    Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Gdynia
    OWW/POL/0819

    Obowiązki:

    • przewóz wózkiem widłowym palet z kostką brukową,
    • wizualna kontrola jakości produktu końcowego,
    • dbanie o poprawność funkcjonowania maszyn produkcyjnych,
    • dbanie o BHP w miejscu pracy.

    Wymagania:

    • uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych,
    • doświadczenie przy obsłudze wózków widłowych,
    • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00),
    • umiejętności pracy w zespole, chęci do pracy i zaangażowania w codzienne obowiązki.

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie, składające się z pensji stałej i premii miesięcznej,
    • zatrudnienie w ramach umowy o pracę, bezpośrednio w strukturach pracodawcy,
    • prywatną opiekę medyczną, karty sportowe, ubezpieczenie grupowe, bon świąteczny, spotkania firmowe,
    • przyjazną atmosferę w pracy,
    • wymianę doświadczeń w ramach grupy.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Agencja zatrudnienia nr cert. 136.

    opis