Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Operator Linii Produkcyjnej

La Lorraine Polska sp.z o.o.O firmie

  • zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

La Lorraine Bakery Group to międzynarodowy producent najwyższej jakości wyrobów piekarniczych i europejski lider w produkcji pieczywa.
Nasz zespół tworzą profesjonaliści z pasją.

Dołącz do nas!

Postaw na stabilizację i stań się członkiem Zespołu, który jest zbudowany na zaufaniu, wsparciu oraz docenieniu.
Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie/ umowa o prace
  • 3’000 brutto
    Bonus na START
  • 1’500 brutto/msc
    Bonus relokacyjny
  • Praca zmianowa 6-18/ 18-6 / 2 dni wolne
  • Transport pracowniczy
  • Dofinansowanie
    do wypoczynku
  • MultiSport
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Klarowna ścieżka kariery
  • Szkolenia
  • Paczki oraz karty przedpłacone na Święta

Zakres obowiązków:

  • bieżąca obsługa maszyn i urządzeń wchodzących w skład nowoczesnych linii produkcyjnych do produkcji pieczywa
  • przestrzeganie zatwierdzonych receptur technologicznych, odpowiedzialność za jakość wyrobów, zapewnienie właściwego poziomu wydajności i spełnienie założeń w zakresie produktywności linii produkcyjnych
  • rozwiązywanie problemów technicznych i technologicznych w ramach przypisanych kompetencji i uprawnień
  • dbałość o bezpieczeństwo i porządek w obrębie linii produkcyjnej

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy przy obsłudze maszyn i urządzeń przemysłowych obsługiwanych panelami dotykowymi (touch panel)
  • umiejętność obsługi komputera oraz analitycznego myślenia
  • mile widziane:
    • aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne
    • doświadczenie w firmie produkcyjnej z branży spożywczej
    • wiedza dotycząca pracy w systemie HACCP

Osoby zainteresowane i spełniające powyższe wymagania proszone są o pilne przesyłanie CV
za pomocą przycisku Aplikuj.

Wszystkie osoby, które pragną uczestniczyć w niniejszej rekrutacji prosimy zawarcie w swoich dokumentach aplikacyjnych (CV/List motywacyjny) poniższej klauzuli:
„Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych (CV / list motywacyjny) przesłanych w związku rekrutacją na stanowisko Operator linii produkcyjnej prowadzoną przez La Lorraine Polska Sp. z o.o. ul. Przemysłowa 1, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki, która będzie ich Administratorem.
Wiem, że mam prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania i sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Moją zgodę mogę cofnąć w każdym czasie. Moje dane osobowe nie są transferowane do państw trzecich, nie będą udostępnione podmiotom innym niż uprawnione na mocy przepisów praw, a decyzje podejmowane przez administratora nie opierają się jedynie na zautomatyzowanym przetwarzaniu danych. Podane dane będą przetwarzane przez okres trwania niniejszej rekrutacji, ale nie dłużej niż 6 m-cy od mojego zgłoszenia lub do momentu cofnięcia niniejszej zgody.„
*Wyrażam/nie wyrażam zgody na przetwarzanie moich danych osobowych także na potrzeby innych rekrutacji prowadzonych przez La Lorraine Polska Sp. z o.o., ul. Przemysłowa 1, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki, przez okres 2 lat od momentu przekazania moich dokumentów aplikacyjnych.

Ogłoszenie archiwalne