Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator linii produkcyjnych

GDA Sp. z o.o.O firmie

3 6004 500 brutto / mies.
  • Maszynowa 30
    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

GDA Sp. z o.o.

Maszynowa 30

Gdańsk

Firma GDA Sp. z o. o. poszukuje pracowników na stanowisko produkcyjne.

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, produkującą materiały hydroizolacyjne na bazie bentonitu.

Po tym krótkim okresie działalności jesteśmy już jednym z najbardziej liczących się producentów wyrobów hydroizolacyjnych tego typu na świecie.

Opis stanowiska:

  • Zatrudnimy pracowników na stanowisko Operatora linii produkcyjnych. Praca opiera się na obsłudze wózków widłowych oraz związana jest z pracami magazynowymi.
  • Praca w systemie trzyzmianowym.
  • Praca na wózku widłowym- załadunki, rozładunki samochodów, obsługa produkcji- załadunki i rozładunki materiałów z linii.
  • Obsługa terminali komputerowych, skanerów, komputerów na produkcji.
  • Obsługa wózków paletowych ręcznych i elektrycznych

Wymagania:

  • Mile widziane uprawnienia na obsługę wózków jezdniowych
  • Wskazane wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne,
  • Mile widziane osoby z umiejętnościami w zakresie obsługi i naprawy maszyn, uprawnieniami spawalniczymi oraz SEP.
  • Obsługa komputera
  • Obsługa wózków paletowych

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia, w okresie próbnym na stanowisku Pomocnik operatora linii produkcyjnych 3600 brutto +  do 20% premii
  • Na początek proponujemy umowę na okres próbny w celu sprawdzenia umiejętności pracownika i zapoznania ze specyfiką pracy.
  • Po okresie próbnym nawet do 4500 zł brutto + do 20% premii.
  • Bardzo atrakcyjne dodatki stażowe już po pierwszym roku pracy.
  • Możliwość awansu na stanowiska brygadzisty i mistrza zmianowego.
  • Osoby posiadające umiejętności naprawy maszyn, uprawnienia spawalnicze, SEP- możliwość pracy w utrzymaniu ruchu.
  • Zapewniamy świadczenia pozapłacowe (pakiet Multisport, opieka medyczna Lux Med, ubezpieczenie na życie AXA), świadczenia w okolicach świąt.
  • Organizujemy spotkania integracyjne.
  • Każdemu pracownikowi zapewniamy w miarę możliwości dwutygodniowy urlop w okresie wakacyjnym oraz w okresie  poświątecznym w grudniu.

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Administrator danych
Zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej: RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 roku (Dz. Urz. UE. L. nr 119, str. 1), uprzejmie informujemy, że administratorem Pani/-a danych osobowych jest  GDA Sp. z o.o., ul. Maszynowa 30, 80-298 Gdańsk, zarejestrowanej w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku, Wydział VII Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000521654, NIP: 5842737436 REGON: 222150331,

Cele przetwarzania
Dane będą przetwarzane w celu  przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Prawa osoby, której dane dotyczą
W każdej chwili przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Pani/Pana zgody przed jej wycofaniem.

Ogłoszenie archiwalne