Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator Linii Produkcyjnych

PANBAKE sp. z o.o.

  • Kamienica Polska (pow. częstochowski)

    Kamienica Polska (pow. częstochowski), śląskie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

Do podstawowych obowiązków wybranej osoby będzie należało:

Produkcja lub pakowanie wyrobów zgodnie z przyjętymi standardami w oparciu o plan produkcyjny.

Obsługa urządzeń produkcyjnych lub pakujących.

Kontrolowanie procesu produkcji lub pakowania.

Praca na podstawie dokumentacji produkcyjnej.

Utrzymanie standardów czystości (czyszczenie maszyny oraz obszaru produkcyjnego).

Współpraca z technikami Utrzymania Ruchu i/lub operatorem maszyny.

Aktywny udział w procesie usprawnień.

Nasze wymagania

Wymagamy:

Umiejętności technicznych (zmysł techniczny pozwalający zrozumieć pracę maszyny, opanować obsługę urządzeń, właściwie zareagować na awarię, rozwiązać problem techniczny).

Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym, również w weekendy

Wykształcenie min. zawodowe.

Dokładności, sumienności  i zaangażowania.

Umiejętności  pracy w zespole.

Aktualnych badań sanitarno-epidemiologicznych

To oferujemy

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Atrakcyjne wynagrodzenie

Przyjazną atmosferę pracy

Możliwość rozwoju zawodowego

O nas

Firma produkcyjna w okolicach Częstochowy prowadzi rekrutację na stanowisko:

Operator linii produkcyjnych