Logo Pracuj.pl

Operator Linii Rozlewniczej

Herbapol Lublin S.A.O firmie

  • Lublin
    Lublin, lubelskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • obsługa urządzeń rozlewniczych
  • wykonywanie drobnych przeglądów technicznych, cyklicznych konserwacji maszyn
  • usuwanie na bieżąco usterek
  • regulacja parametrów obsługiwanych urządzeń zgodnie z założeniami i przebiegiem procesu technologicznego
  • kontrola jakości produkowanego asortymentu

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy przy obsłudze maszyn produkcyjnych (preferowane przy obsłudze linii rozlewniczych)
  • zaangażowanie i chęci podnoszenia swoich kwalifikacji
  • zawodowe lub średnie wykształcenie techniczne
  • dyspozycyjność (praca 3-zmianowa)
  • książeczka sanitarno-epidemiologiczna lub gotowość do jej wyrobienia

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w uznanej firmie produkcyjnej
  • do wynagrodzenia premia
  • prywatna opieka medyczna
  • pakiet dodatkowych benefitów: bony na święta, dofinansowanie do wypoczynku, bony mikołajkowe dla dzieci pracowników
  • oferujemy pożyczki i zapomogi w oparciu a ZFŚS
  • rabaty w firmowym sklepie Herbapol

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • świętowanie urodzin

Herbapol Lublin S.A.

Od powstania firmy w 1949 roku, misją Herbapol-Lublin S.A. jest czerpanie inspiracji z natury i dostarczanie konsumentom produktów najwyższej jakości.

Jako lider rynku syropów owocowych, herbatek owocowych, ziołowych, zielonych,

funkcjonalnych i czerwonych nieustannie pracujemy nad rozwojem portfolio,

zgodnie z aktualnymi trendami i oczekiwaniami konsumentów.

Dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych pracowników umiejętnie łączymy

tradycję z nowoczesnością, zdobywając zaufanie kolejnych pokoleń konsumentów.

Operator Linii Rozlewniczej, Lublin