Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator Linii SMT

KMEO firmie

4 8005 000 brutto / mies.

KME

Aleksandra 24/46

Łódź

Firma KME projektant i producent urządzeń elektronicznych i mechanicznych, przeznaczonych do samochodowych instalacji gazowych KME, poszukuje do pracy osoby na stanowisko Operator Linii SMT.

Operator Linii SMTNumer ref.: ul. Aleksandra 24

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • obsługa linii SMT;
  • wzrokowa i automatyczna kontrola (AOI) wyprodukowanych podzespołów;
  • ręczne lutowanie elementów elektronicznych SMD;
  • gotowość do pracy dwuzmianowej.

OCZEKUJEMY:

  • wykształcenia technicznego, najlepiej kierunkowego (elektronika, elektrotechnika)
  • praktycznej znajomość komponentów elektronicznych i technik lutowania;
  • wiedzy z zakresu technologii produkcji elektroniki;
  • dokładności i umiejętności samokontroli;
  • samodzielności i zaangażowania;
  • doświadczenia w zakresie obsługi linii SMT;
  • dobrej znajomości komputera.

W przypadku nie spełniania wszystkich powyższych wymagań (np: braku doświadczenia), istnieje możliwość aplikowania na niższe stanowisko: młodszy Operator Linii SMT

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę po okresie próbnym;
  • dodatkowe świadczenia: karty Multisport;
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę; po okresie próbnym 3 miesięcy
  • możliwość zdobycia nowych doświadczeń i umiejętności.
  • dofinansowanie pracodawcy do posiłków w zakładzie pracy
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz
  • pracę od poniedziałku do piątku
  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji, będącej na rynku od 20 lat
CV prosimy przesyłać na adres mailowy , z dopiskiem
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez KME sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne