Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Operator Linii SMT

Ekoenergetyka-Polska S.A.

  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:6:00-14:00, 14:00-22:00
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Nowy Kisielin - Rozwojowa 7

Nowe Miasto

Zielona Góra

Twój zakres obowiązków

  • obsługa maszyn SMT;

  • konserwacje i naprawy związane z funkcjonowaniem linii montażu SMT;

  • programowanie linii SMT;

  • wzrokowa i automatyczna kontrola (AOI) wyprodukowanych podzespołów;

  • ręczne lutowanie elementów elektronicznych SMD;

  • uzupełnianie braków elementów na montowanych płytkach;

  • dbanie o prawidłowe przechowywanie i używanie elementów elektronicznych jak i końcowego produktu;

  • międzyoperacyjna kontrola jakości wyprodukowanych podzespołów;

  • wdrażanie działań korygujących procesy produkcyjne;

  • bieżące raportowanie odchyleń jakościowych i ilościowych;

  • dokumentowanie procesu produkcji;

  • bardzo dobra organizacja własnego miejsca pracy;

  • przestrzeganie zasad BHP obowiązujący w zakładzie pracy oraz na stanowisku pracy.

Nasze wymagania

  • preferowane wykształcenie zawodowe/techniczne/wyższe z obszaru elektrotechniki/ elektroniki;​

  • znajomość komponentów elektronicznych;

  • znajomość norm IPC610;

  • doświadczenia w programowaniu automatów, drukarki pasty, umiejętności doboru profilu pieca;

  • praktyczna umiejętność czytania dokumentacji produkcyjnej oraz technicznej;

  • mile widziana znajomość obsługi innych urządzeń produkcyjnych, np. AOI, flying probe;

  • praktyczna umiejętność lutowania;

  • dokładność, samodzielność, dobra organizacja pracy;

  • umiejętność pracy w zespole;

  • znajomość pakietu Office.

To oferujemy

  • Prywatna Opieka Medyczna LUX MED

  • Karta Medicover Sport

  • Dofinansowanie posiłków na Ekoen

  • Dofinansowanie nauki języków

  • Możliwość awansu

  • Szkolenia wewnętrzne merytoryczne

  • Innowacyjne projekty e-mobility

  • Interdyscyplinarny zespół

  • Emplo – platforma do komunikacji

  • Wsparcie inicjatyw pracowniczych

  • Udział w akcjach charytatywnych Fundacji Ekoenergetyki

  • Sportowa integracja

  • Pyszna kawa z lokalnej palarni

  • Stabilne zatrudnienie na umowie o pracę

  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych

  • Dofinansowanie pobytu dziecka w przedszkolu Ekolucky

  • Dofinansowanie ważnych momentów w życiu: ślub i narodziny dziecka

  • Płatny program poleceń pracowników do Działu Produkcji

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • przedszkole / żłobek pracowniczy

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

  • dofinansowanie w ważnych momentach w życiu (ślub, dziecko)

Firma Ekoenergetyka – Polska S.A. jest jedynym, całkowicie polskim, producentem infrastruktury szybkiego ładowania wysokiej mocy dla samochodów i autobusów elektrycznych. Jesteśmy firmą technologiczną, a nasze innowacyjne projekty B+R rozwijają elektromobilność w skali globalnej. Unikalne know-how tworzone przez naszych pracowników pozwala nam zmieniać oblicze komunikacji wprowadzając zeroemisyjny transport do miast na całym świecie. Byliśmy prekursorami rynku emobility, a teraz dzięki zdobytemu doświadczeniu - osiągamy technologiczne przywództwo w światowym megatrendzie jakim jest E-MOBILITY :)

Przewiń do profilu firmy