Oferta pracy

Operator Linii Technologicznej Procesów Chemicznych

Imperial Tobacco Polska Manufacturing S.A.

  • ogłoszenie wygasło 17 godzin temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna

Tytoniowa 2/6

Planty

Radom

Twój zakres obowiązków

  • realizował plan produkcji poprzez prawidłową obsługę maszyn i urządzeń zgodnie z zasadami BHP

  • przygotowywał mieszanki substancji chemicznych zgodnie ze specyfikacją

  • monitorował i regulował parametry procesu w trakcie produkcji

  • kontrolował parametry jakościowe

  • utrzymywał w odpowiednim stanie technicznym maszyny i urządzenia

  • transportował towaru do magazynu

  • obsługiwał systemy ERP

Nasze wymagania

  • doświadczenie w obszarze produkcji, mile widziane z produktami chemicznymi, farmaceutycznymi lub pokrewnymi

  • podstawowej wiedzy z zakresu techniki

  • bardzo dobrze rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych

  • podstawowa znajomości pakietu MS Office, w tym Excel

Mile widziane

  • uprawnienia energetyczne gr. 1 kat. E

  • wykształcenie zawodowe/techniczne/chemiczne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • dyżury lekarza w biurze

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

  • impreza roczna

  • premia roczna tzw. "13stka"

  • dofinansowanie do posiłków/stołówki

  • premia świąteczna