Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator linii technologicznej

Metall-Expres Sp. z o.o.

  • Zaczernie (pow. rzeszowski)

    Zaczernie (pow. rzeszowski), podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • ustawianie i obsługa linii technologicznej i nadzór nad poprawnym jej działaniem

  • nadzór jakościowy nad finalnym produktem

  • dbanie o funkcjonalność swojego miejsca pracy

  • przestrzeganie zasad BHP

Nasze wymagania

  • znajomość obsługi urządzeń z zakresu mechaniki i robotyki mile widziana

  • dokładność, sumienność, odpowiedzialność

  • zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • umiejętność współpracy w grupie

  • dyspozycyjność

  • komunikatywność w języku angielskim oraz podstawowa znajomość obsługi systemów komputerowych będą Twoimi zaletami

  • jeśli nie posiadasz doświadczenia w zakresie obsługi maszyn i/lub linii technologicznych, a determinacja w działaniu i gotowość do pracy są Twoimi atutami, chętnie Cię nauczymy i pokażemy najlepsze praktyki na tym stanowisku.

To oferujemy

  • praca w nowoczesnej firmie o europejskim zasięgu

  • możliwość rozwoju swoich umiejętności

  • konkurencyjne wynagrodzenie

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Jesteśmy polską firmą prowadzącą produkcję w zakresie metalurgii i przetwórstwa miedzi.

Jednocześnie zajmujemy się dystrybucją wyrobów z metali nieżelaznych zarówno na rynku krajowym jak i zagranicznym. Do naszego zespołu poszukujemy pracownika na stanowisko: Operator linii technologicznej

Przewiń do profilu firmy

Opis stanowiska:

Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę linii technologicznej.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami