Ta oferta pracy jest nieaktualna od 70 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator linii wykrawania (cięcia)

  • Poznań, Gądki (pow. poznański), wielkopolskie
  • Pracownik fizyczny
  • 04.09.2018
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Klient, w którego imieniu, prowadzimy rekrutację, to niemiecka firma, działająca w zakresie produkcji indywidualnych i systemowych rozwiązań pocztowych.

    POSZUKUJEMY OSOBY NA STANOWISKO:
    Miejsce pracy: Poznań (okolice), Gądki (pow. poznański)

    Zadania:

    • Obsługa pras krawędziowych CNC
    • Programowanie pras krawędziowych CNC
    • Odczytywanie rysunku technicznego
    • Obsługa urządzeń pomiarowych

    Wymagania:

    • Roczne doświadczenie w obsłudze i programowaniu pras krawędziowych (TC 500 Trumf/ Amada Vipros king/ Amada Europa)
    • Umiejętność czytania rysunku technicznego i obsługi urządzeń pomiarowych
    • Dyspozycyjność i chęci do pracy na trzy zmiany: 6-14,14-22,22-6
    • Umiejętność pracy w zespole

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Atrakcyjna podstawę
    • Dodatkowo otrzymasz comiesięczną gwarantowaną premię frekwencyjną
    • Dodatkowe świadczenia socjalne
    Jeśli jesteś zainteresowany zapraszamy do Aplikowania.

    CV powinno zawierać klauzulę:

    Proszę o dołączenie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, (Dz. Ustaw nr 133 poz. 883, z art. 23 i następnych ww. ustawy) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”. Agencja Pracy Fallwork 6231

    Agencja Pracy FallWork Sp. z o.o. Nr Cert. 6231

    *Oferta dotyczy zatrudnienia bezpośredniego w firmie