Operator Logistyczny

  • Toruń, kujawsko-pomorskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 2018-06-29
  • Ważna jeszcze 11 dni (do 2018-07-29)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Standard Motor Products Europe to brytyjska firma działająca na rynku europejskim od ponad 30 lat. Będąc liderem w swojej klasie produkuje oraz dostarcza szeroką gamę części zamiennych dla przemysłu motoryzacyjnego. SMPE dąży do doskonałości nieustannie usprawniając procesy produkcyjne, które gwarantują klientom jakość oraz zadowolenie z zakupionego produktu.

    SMPE Sp. z o. o. jest nowo powstałym oddziałem w Polsce, który będzie odpowiedzialny za montaż oraz dystrybucję m. in. przewodów zapłonowych oraz cewek. Dołącz do Nas, jeśli chcesz wziąć udział w tworzeniu oraz budowaniu z Nami nowego zakładu w Toruniu.

    Do Naszego Toruńskiego oddziału SMPE Sp. z o. o. poszukujemy Kandydatów/Kandydatek do pracy w Dziale Logistyki na stanowisku:

    OPERATOR LOGISTYCZNY

    Miejsce pracy: Toruń
    Nr ref.: OL/REK/2018

    Podstawowe obowiązki:

    • Kompletowanie komponentów oraz wyrobów gotowych zgodnie z dokumentacją.
    • Sortowanie oraz paletyzacja materiałów produkcyjnych oraz wyrobów gotowych.
    • Przygotowywanie dokumentacji oraz wysyłek do klientów, wprowadzanie danych do systemu informatycznego.
    • Przeprowadzanie inwentaryzacji oraz wykonywanie innych czynności związanych z tym procesem.
    • Obsługa zwrotów produkcyjnych.
    • Przestrzeganie obowiązujących przepisów BHP oraz dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy.

    Oczekiwania:

    • Pracowitość, dokładność i cierpliwość przy wykonywaniu obowiązków.
    • Zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone zadania.
    • Chęć rozwoju i zdobycia praktycznego doświadczenia.
    • Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie.
    • Podstawy obsługi komputera i pakietu MS Office.
    • Wykształcenie minimum zawodowe.

    Oferujemy:

    • Pracę od poniedziałku do piątku.
    • Stabilne warunki zatrudnienia z perspektywą nawiązania długotrwałej współpracy.
    • Dofinansowanie do grupowego ubezpieczenia na życie.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV) z zaznaczonym symbolem referencyjnym MAG/REK/2018 klikając w przycisk Aplikuj.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnych i przyszłych procesów rekrutacji, przez okres trzydziestu sześciu miesięcy, prowadzonych przez SMPE SP. z o. o. z siedzibą w Koszalinie ul. Piłsudskiego 32, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych / Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm./”.

    Informujemy, iż Administratorem danych jest SMPE Sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Piłsudskiego 32, 75-511 Koszalin. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich zmiany oraz wycofania zgody na ich przetwarzanie. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    bottom