Oferta pracy

Operator Logistyki (f/m/d)

OETIKER POLSKA sp. z o.o.O firmie

  • Legnica (okolice), dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Firma Oetiker zapewnia klientom spokój ducha, ponieważ ich kluczowe komponenty są niezawodnie połączone. Jesteśmy światowym liderem w dziedzinie wysokiej klasy rozwiązań dot. połączeń i mocowań w sektorze motoryzacyjnym i innych sektorach przemysłowych. Nasze eksperckie doświadczenie w zakresie wysokiej jakości pierścieni, opasek zaciskowych i szybkozłączek obejmuje zakres od układów napędowych w pojazdach do zastosowań w sektorze medycznym. Dzięki ponad 1800 pracownikom w ponad 25 krajach i z ponad 75-letniem doświadczeniem jesteśmy zaufanym, globalnym, długoterminowym partnerem wiodących światowych producentów OEM.

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Główne zadania (Magazyn & Produkcja):

  • Przyjęcie towaru (wizualna/ilościowa kontrola) / Magazynowanie przyjętego towaru + przyjęcie towaru w systemie SAP
  • Pobieranie gotowych produktów z produkcji i magazynowanie
  • Dostarczanie opakowań na produkcję
  • Pobieranie / przepakowywanie / wysyłka towaru zgodnie z wymaganiami klienta i zamówieniami
  • Transport wewnętrzny
  • Kontrola stanów magazynowych
  • Udział w inwentaryzacji
  • Praca w systemie 3 - zmianowym
  • Utrzymywanie miejsca pracy w czystości
  • Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i standardów jakościowych

Oczekiwania:

  • Aktualne uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi
  • Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Zorientowanie na realizację celów
  • Znajomość systemu SAP
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia i bardzo dobrą atmosferę pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów
  • Satysfakcjonującą pracę przy nowoczesnych technologiach w międzynarodowej organizacji
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne przygotowujące do wykonywania obowiązków
  • Możliwości dalszego rozwoju zawodowego
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Ogłoszenie archiwalne