Oferta pracy

Operator Logistyki

EME Aero Sp.z o.oO firmie

EME Aero Sp.z o.o

949

Jasionka (pow. rzeszowski)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja procesów logistycznych zgodnie z instrukcjami

  • Prowadzenie i obsługa systemów komputerowych ERP w tym rejestrowania zdarzeń, ruchów materiałowych, przygotowania niezbędnej dokumentacji

  • Zarządzanie sprzętem oraz efektywne gospodarowanie powierzonymi materiałami i narzędziami pracy

  • Aktywne uczestnictwo w procesie liczenia zapasów

  • Przestrzeganie standardów jakościowych organizacji pracy w tym zasad 5S zgodnie ze standardem firmy, a także zasadami BHP i PPOŻ

Nasze wymagania

  • Mile widziane doświadczenie zawodowe w zakresie obsługi procesów logistycznych

  • Podstawowa znajomość języka angielskiego - min. A2+

  • Dyspozycyjność do pracy na pełen etat oraz w systemie pracy zmianowej (2 zmiany)

  • Mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych lub doświadczenie w ich operowaniu

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie

  • Perspektywy zwiększania kwalifikacji wraz z rozwojem nowopowstałej firmy

  • Profesjonalny program szkoleniowy w kraju

  • Benefity: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie posiłków, ubezpieczenie grupowe, premia roczna, ZFŚS

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • pakiet relokacyjny

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień